Hotely online

Nabízíme nejrozsáhlejší světový výběr hotelů online - prostřednictvím našeho partnera, portálu Booking.com, si můžete vybírat z více než 100 000 různých hotelů po celém světě.

Ceny ubytování jsou bez přidaných rezervačních poplatků, tedy za stejnou cenu jako v hotelu přímo. Rezervace je jednoduchá, v češtině, s množstvím doplňkových informací, které vám pomohou s výběrem a vše si vyřídíte online, z pohodlí vašeho počítače. Booking.cz je nejlepší odpověď na poptávku rychlého a spolehlivého výběru ubytování ve světě.

Při rezervaci hotelu se můžete spolehnout mimo jiné na aktuální informace o obsazenosti jednotlivých pokojů, fotografie, detailní informace o okolí, a mimo jiné také nezávislé recenze hotelů od cestovatelů jako jste vy - nechte ostatní ať vám pomohou s výběrem hotelu přes Booking.cz.

Platba probíhá online platební kartou, přičemž po dokončení rezervace vám na email přijde poukaz, který si pro jistotu vezměte s sebou. Peníze jsou vám z účtu odečteny až po dokončení vašeho pobytu, platíte tedy jen služby, které opravdu dostanete.