Zájezdy online

Pro nabídku organizovaných zájezdů využíváme partnerské společnosti INVIA.CZ, největšího online prodejce zájezdů ve střední Evropě. Nabízené zájezdy jsou pouze od prověřených a pojištěných cestovních kanceláří, spolehlivost je tedy tímto zaručena.

Na portálu INVIA.CZ najdete v jednoduché, jednotné a srozumitelné formě nabídku až 300 různých cestovních kanceláří včetně těch nejpopulárnějších (Exim Tours, Fischer, Čedok, Blue Style a další). S výběrem vám pomůžou nejen detailní informace o zájezdech, ale i o konkrétních hotelech prostřednictvím rozsáhlé databáze nezávislých recenzí hotelů od cestovatelů jako jste vy.

Vybírat můžete z klasických katalogových nabídek anebo z nabídek last minute nebo first minute. K zájezdu si zakoupíte i řadu doplňkových služeb, od pojištění třeba až po pronájem automobilu v cílové lokalitě.

Celý nákup dovolené můžete vyřídit od vašeho počítače - po dokončení výběru vás kontaktuje prodejce, dořeší s vámi platbu (možno samozřejmě platit online) a zašle vám cestovní smlouvu a všechny další potřebné náležitosti. Šetřete čas, nakupujte dovolenou online.