Letenky online

Rezervaci letenek nabízíme prostřednictvím našeho partnera Letuška.cz, jedné z největších cestovních agentur specializujících se na online prodej letenek u nás. Portál Letuška.cz je napojen na globální rezervační systém, který sdružuje neustále aktualizované tarify desítek prověřených leteckých společností včetně těch nejpopulárnějších (například ČSA, Lufthansa, British Airways, Air France, KLM, Swiss, Austrian, Iberia, TAP Portugal, SAS, Emirates, Delta, Turkish Airlines a mnoho dalších).

Spolu s klasickými leteckými společnostvmi nabízíme nejlevnější letenky od nízkonákladových leteckých firem (Easy Jet, Wizz Air, Ryan Air, Jet2 a další) - výběr je tedy kompletní. Na jednom místě v přehledné formě porovnáte všechny možné tarify a jakmile si vyberete, jednoduchým procesem rezervace si letenku zakoupíte. Elektronická letenka vám po zaplacení přijde na váš email.

Systém Letuška.cz mimo jiné nabízí možnosti nastavení více odletových míst (Praha, Brno, Vídeň, Mnichov anebo jiná), preference přestupu, výběr jak na konkrétní datum tak na okolní dny a také doplňkové služby, například pronájem automobilu. Na portálu najdete i množství pro vás vybraných speciálních akčních nabídek.